Bovekeey Battery Chargers for Laptop Computers,65W 45W Round Hole Charger,Laptop Charger for IdeaPad 1 3 S340 S540 S145 110 110s 310 320 330 for Flex 4-1470 4-1570 4-1480 4-1580 4-1130 for Yoga 720 710 520 530 ADLX65CCGU2A Power AC Adapter
Product description:
Fast Charging: Delivers 65W output (20V 3.25A) with compatibility for 45W mode (20V 2.25A), ensuring quick power delivery for IdeaPad and Flex series laptops.